Menu
Přihlášení

Dýmky, dýmky a zase dýmky

Před Vánocemi se snažíme průběžně doplňovat jednotlivé kolekce dýmek od všech významných výrobců. Zde se nám sešly dýmky Peterson, zastoupení především řadou Sherlock Holmes, pestrobarevné dýmky Butz Choquin pro milovníky abstraktních obrazů, Design Berlin se svými typickými Marinery a Commandery a také Italská klasika v podobě dýmek Savinelli, včetně zástupce jedinečné řady Leonardo da Vinci.

 
Dýmky Design Berlin   Dýmky Savinelli   Dýmky Butz Choquin 


Dýmky Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.