Menu
Přihlášení

Dýmky Jirsa pro začínající i pokročilé kuřáky

Opět je tu nová kolekce oblíbených dýmek od Oldřicha Jirsy. Pro začínající i pokročilé kuřáky dýmek. Každý si najde tu svou, která dobře padne do ruky a přitom bude i hezká na pohled. Množství různých tvarů a způsobů zpracování nabídne každému možnost volby.

 
Jirsovky patří k nejoblíbenějším dýmkám
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.