Menu
Přihlášení

Dýmky Jirsa Strait Grain

Doplnili jsme kolekci dýmek Jirsa o luxusnější kousky z řady Strait Grain. Tyto dýmky Oldřicha Jirsy představují top produkty z jeho tvorby. Precizní zpracování, nádherné tvary a robustní tělo okouzlí každého milovníka dýmek. A nemusíte být ani kuřáci, aby jste ocenili krásu tvarů těchto výrobků.

Vedle Strait Grain přinášíme jako pokaždé také kousky z řad Varia, Premia a Rusty.

Kolekce dýmek Oldřicha Jirsy
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.