Menu
Přihlášení

Dýmky Krška Maestro King

Pokud znáte dýmky Krška, tak víte, že sedí neobyčejně dobře v ruce. A o těchto několika kouscích se to dá říct dvojnásob. Prostě padnou do dlaně jako ulité. Tak neváhejte...

Podařilo se nám opět sehnat pro naše zákazníky několik unikátních kousků od pana Karla Kršky z kolekce Maestro King tentokrát v netradičním provedení. 

Všechny jeho dýmky jsou  typické  svým  netradičním, ovšem pro něj již typickým designem. Navíc mají velmi dobrou povrchovou  úpravou a co jistě oceníte, tak i výborné kuřácké vlastnosti. Kdo hledá neobyčejnou dýmku, ten si určitě vybere. 
 

Dýmky Krška Maestro King

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.