Menu
Přihlášení

Dýmky od renomovaných výrobců

Připravili jsme pro Vás první kolekci dýmek od renomovaných výrobců. V našem sortimentu naleznete dýmky W.O.Larsen, Stanwell, Peterson, Hilson a Dýmky Vauen, kde stojí jistě za povšimnutí speciální Art Edition, kde Vám přinášíme individualitu ve stylu známého designéra Roberta Meskese, která je ceněná všemi sběrateli jako sběratelská lahůdka.
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.