ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky pana Kršky

Dýmky pana kršky umí zaujmout

Dýmky pana Kršky pokaždé překvapí nějakým novým tvarem či zpracováním. Každá nová kolekce přináší kuřákům dýmek zajímavé pdněty pro rozšíření jejich sbírek. Samozřejmostí je precizní provedení a skvělé držení. Jsou také skvělým dárkem. Jeho výrobky s typickým logem ve tvaru koruny a písmene K zaujímají vždy čestné místo mezi ostatními dýmkami.


Dýmky pana Kršky
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.