Menu
Přihlášení

Dýmky pana Kršky

Dýmky pana kršky umí zaujmout

Dýmky pana Kršky pokaždé překvapí nějakým novým tvarem či zpracováním. Každá nová kolekce přináší kuřákům dýmek zajímavé pdněty pro rozšíření jejich sbírek. Samozřejmostí je precizní provedení a skvělé držení. Jsou také skvělým dárkem. Jeho výrobky s typickým logem ve tvaru koruny a písmene K zaujímají vždy čestné místo mezi ostatními dýmkami.


Dýmky pana Kršky
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.