Menu
Přihlášení

Nové dýmky Peterson Aran a Killarney

Opět jsme doplnili několika kousky tradiční řady dýmek Peterson Killareny a Aran. Klasické řady dýmek Peterson představují kvalitní výrobky, které sice mají jasně definované tvary, ovšem vždy to jsou též originály, které mají unikátní strukturu letokruhů a barevný odstín.

Kompletní řady dýmek Peterson naleznete přímo na stránkách tototo irského výrobce z Dublinu."
Dymky Peterson Aran
Dýmky Peterson Killarney


 
Dýmka Petersnon Aran   Dýmky Peterson Aran   Dýmka Petersnon Killarney

 
Dýmky Peterson Aran a Killarney
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.