Menu
Přihlášení

Dýmky Peterson - edice River

Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku od firmy Peterson. V nové sérii River máme pro Vás zvýhodněnou nabídku na celý set dýmek Peterson. Je to jedinečný vánoční dárek, pro každého sběratele ale potěší jistě i mimo vánoční svátky.
Pokud budete mít zájem o jednotlivé typy dýmek z této série, naleznete je v našem eshopu v záložce: Dýmky Peterson, kde jsou i jiné typy dýmek této vyhlášené značky.

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.