Menu
Přihlášení

Dýmky Peterson – jaké máme novinky?

Několik zajímavých novinek od společnosti Peterson. Za pozornost stojí především dýmka z kolekce dýmek Peterson Dup Sil Cup Hinged se stříbrným kováním. Ke každé dýmce od nás dostanete jako pozornost malý dárek a u objednávek nad 5000 Kč si můžete vybrat další dárek, podle svého uvážení.

Registrovaní zákazníci navíc získávají další výhody. Především je to postupné navyšování slevy na veškeré zakoupené produkty. A pokud k tomu připočetete i poštovné zdarma nad 2500 Kč, tak to už se u nás nakupovat vyplatí.
 
Dýmky Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.