Menu
Přihlášení

Dýmky Peterson patří k nejoblíbenějším

Dýmky Peterson patří k nejžádanějším produktům mezi dýmkaři a to nejen podle našich statistik. Prověřená kvalita těchto dýmek společně s klasickým, až mírně konzervativním tvarem je řadí na čestné místo ve sbírkách kuřáků dýmek. Pravidelně přidáváme nové kousky, které se ale většinu u nás dlouho "neohřejí".

Nechejte se tedy inspirovat přírustky z oblíbené řady Peterson Sherlock Holmes, která patří ke špičce této irské značky. Ovšem pozadu nezaostávají ani dýmky Peterson St.Patric´s Day či Peterson Dublin. Pro některé dýmkaře mají zase kouzlo dýmky Peterson Donegal
 
Dýmky Peterson


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.