Menu
Přihlášení

Dýmky Peterson patří k nejoblíbenějším

Dýmky Peterson patří k nejžádanějším produktům mezi dýmkaři a to nejen podle našich statistik. Prověřená kvalita těchto dýmek společně s klasickým, až mírně konzervativním tvarem je řadí na čestné místo ve sbírkách kuřáků dýmek. Pravidelně přidáváme nové kousky, které se ale většinu u nás dlouho "neohřejí".

Nechejte se tedy inspirovat přírustky z oblíbené řady Peterson Sherlock Holmes, která patří ke špičce této irské značky. Ovšem pozadu nezaostávají ani dýmky Peterson St.Patric´s Day či Peterson Dublin. Pro některé dýmkaře mají zase kouzlo dýmky Peterson Donegal
 
Dýmky Peterson


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.