ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Peterson patří k nejoblíbenějším

Dýmky Peterson patří k nejžádanějším produktům mezi dýmkaři a to nejen podle našich statistik. Prověřená kvalita těchto dýmek společně s klasickým, až mírně konzervativním tvarem je řadí na čestné místo ve sbírkách kuřáků dýmek. Pravidelně přidáváme nové kousky, které se ale většinu u nás dlouho "neohřejí".

Nechejte se tedy inspirovat přírustky z oblíbené řady Peterson Sherlock Holmes, která patří ke špičce této irské značky. Ovšem pozadu nezaostávají ani dýmky Peterson St.Patric´s Day či Peterson Dublin. Pro některé dýmkaře mají zase kouzlo dýmky Peterson Donegal
 
Dýmky Peterson


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.