Menu
Přihlášení

Dýmky Peterson Sherlock Holmes - Nejúspěšnější série dýmek společnosti Peterson

Nejsúspěšnější série dýmek společnosti Peterson - řada Sherlock Holmes ja poměrně nedávného data. První kousky byly vyrobené v roce 1987 na počest neslavnější postavy v dějinách beletrie Sherloka Holmse, kterého známe mimo jiné také jako vášnivého kuřáka dýmek. Dýmky Peterson Sherlock Holmes jsou k dipozici v různých provedeních - hladké, eben, rusty a případně pískované. Typický je také stříbrný prstýnek, který zdobí každou dýmku této série.

V naší nové kolekci naleznete jak dýmky z původní série - The  Original of Sherlock Holmes, tak také ze stejně úspěšné inovované kolekce The Return of Sherlock Holmes. Tyto řady doplňují pak další dýmyk z dalších známých řad, jako například Kildare, Tyrone, Harp, St Patricks Day či Aran.
 
Dýmky Peterson Sherlock Holmes   Dýmky Peterson Sherlock Holmes   Dýmky Peterson Sherlock Holmes


 
Dýmky Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.