Menu
Přihlášení

Nové kolekce dýmek Rattray´s

Novinkou na našem eshopu je nová kolekce skotských dýmek Rattray´s Beltane´s Fire. Součástí dodávky jsou hned tři barevné náústky, které dodají dýmce úplně jiný vzhled. Vše v hezké pevné krabičce. Ideální dárek pro kuřáky dýmek. Další zjímavou řadou je Dark Reign s kovovým kováním.

K dýmkám Rattray´s je k dispozici také široká nabídka kuřáckých potřeb stejné značky a také skvělé dýmkové tabáky Rattrayˇs.

Dýmky Rattray´s Beltane´s Fire

Dýmky Rattray´s Dark Reign
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.