ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Nové kolekce dýmek Rattray´s

Novinkou na našem eshopu je nová kolekce skotských dýmek Rattray´s Beltane´s Fire. Součástí dodávky jsou hned tři barevné náústky, které dodají dýmce úplně jiný vzhled. Vše v hezké pevné krabičce. Ideální dárek pro kuřáky dýmek. Další zjímavou řadou je Dark Reign s kovovým kováním.

K dýmkám Rattray´s je k dispozici také široká nabídka kuřáckých potřeb stejné značky a také skvělé dýmkové tabáky Rattrayˇs.

Dýmky Rattray´s Beltane´s Fire

Dýmky Rattray´s Dark Reign
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.