Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli a Vauen

Dýmky Vauen - Barontiny

Nasazeny další dýmky ze série Barontiny od firmy Vauen. Pro velký zájem, byly zařazeny další výrobky z této jedinečné řady. Dýmkaři jistě ocení atraktivní design ve stylu známého designéra Cesare Barontiniho, která je ceněná všemi sběrateli jako speciální umělecká edice. Jsou vyrobené z briaru vysoké kvality.
 
Dýmky Vauen Barontiny

Dýmky Savinelli - Leonardo da Vinci

Série dýmek Savinelli na počest velkého italského génia. Leonardo da Vinci byl jistě jeden z nejpozoruhodnějších mužů,kteří žili na této planetě.
Každá dýmka má vyražené séiové číslo a je vyráběna ve velmi omezeném množství. Jedinečný kousek do sbírky s reliéfem obličeje Leonarda na náustku a také na dusátku, přikládaném ke každé dýmce.
 
Dýmky Savinelli - Da Vinci
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.