ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Vaniglia s vůní vanilky

V minulosti byly v nabídce výrobce Savinelli série Chocolat, Coffee a Honey – dýmky, které voněly extraktem, který vyjadřoval jejich název. V letošním roce tuto sérii doplňují dýmky Vaniglia Liscia. Jejich typická vůně je velice příjemná, vždyť rostlina Vanilla je z rodu orchidejí. Tato rostlina typická pro Mexiko a Afriku je přírodním zdrojem vanilkového extraktu. Její zrníčka nacházející se v lusku mají vysoký obsah vanilinu.
 
Dýmky této vůně jsou nabízeny v několika tvarech a svým provedením – hlavně barvou náustku – připomínají jak květ, tak i zrníčka vanilky. Náustek tak kontrastuje s tmavou hlavičkou a dýmky tím získaly velice příjemný design a jako bonus velice příjemnou vůni.

 
Dýmky Savinelli Vaniglia
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Ornell& DiehlOrnell& Diehl
Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: