Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Vaniglia s vůní vanilky

V minulosti byly v nabídce výrobce Savinelli série Chocolat, Coffee a Honey – dýmky, které voněly extraktem, který vyjadřoval jejich název. V letošním roce tuto sérii doplňují dýmky Vaniglia Liscia. Jejich typická vůně je velice příjemná, vždyť rostlina Vanilla je z rodu orchidejí. Tato rostlina typická pro Mexiko a Afriku je přírodním zdrojem vanilkového extraktu. Její zrníčka nacházející se v lusku mají vysoký obsah vanilinu.
 
Dýmky této vůně jsou nabízeny v několika tvarech a svým provedením – hlavně barvou náustku – připomínají jak květ, tak i zrníčka vanilky. Náustek tak kontrastuje s tmavou hlavičkou a dýmky tím získaly velice příjemný design a jako bonus velice příjemnou vůni.

 
Dýmky Savinelli Vaniglia
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.