Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Vaniglia s vůní vanilky

V minulosti byly v nabídce výrobce Savinelli série Chocolat, Coffee a Honey – dýmky, které voněly extraktem, který vyjadřoval jejich název. V letošním roce tuto sérii doplňují dýmky Vaniglia Liscia. Jejich typická vůně je velice příjemná, vždyť rostlina Vanilla je z rodu orchidejí. Tato rostlina typická pro Mexiko a Afriku je přírodním zdrojem vanilkového extraktu. Její zrníčka nacházející se v lusku mají vysoký obsah vanilinu.
 
Dýmky této vůně jsou nabízeny v několika tvarech a svým provedením – hlavně barvou náustku – připomínají jak květ, tak i zrníčka vanilky. Náustek tak kontrastuje s tmavou hlavičkou a dýmky tím získaly velice příjemný design a jako bonus velice příjemnou vůni.

 
Dýmky Savinelli Vaniglia
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.