Menu
Přihlášení

Dýmky Ser Jacopo - dřevěné italské fajfky

Dýmky  Ser Jacopo patří mezi špičku světové dýmkařské produkce. Všechny dýmky z této malé italské dílny se vyznačují nádherným dřevem s perfektní povrchovou úpravou.  Nyní se nám opět podařilo zajistit několik skvostů z dílny Giancarlo Guidiho. Neváhejte ale, zájem o ně bývá veliký.

Dýmky Ser Jacopo
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.