ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Ser Jacopo pro kuřácké fajnšmekry

Na unikátní kousky z italské dýmkařské dílny Giancarlo Guidiho čekají především vyznavači precizní umělecké práce. Už když berete dýmku do ruky cítíte, že se nejedná jen o řadovou záležitost, ale naopak jedinečný výtvor. Jistě se jím rádi pochlubíte na setkání v dýmkařském klubu nebo s přáteli, kteří mají podobnou zálibu pro dokonalé věci.


Dýmky Ser Jacopo
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.