Menu
Přihlášení

Dýmky Stanislaw - kvalita za příjemnou cenu

Dýmky Stanislaw jsou oblíbené především díky zajímavým setům s bohatým příslušenstvím. Ovšem kuřáky dýmek poteší i samostatné dýmky, které svou kvalitou za velice příznivou cenu jsou především vhodné pro začínající kuřáky. Ovšem i zkušení dýmkaři nosí s sebou připravenou dýmku Stanislaw pro příjemné pokouření ve chvílích pohody.
 

Dýmky Stanislaw
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.