Menu
Přihlášení

Dánské dýmky Stanwell

Vánoce se blíží a tak přinášíme další inspiraci v podobě nové kolekce dánských dýmek Stanwell. Jistě mezi nejzajímavější budou patřit výroční dýmky Stanwell X - MASS brown 2013 a výroční dýmky Stawell X - MASS Sand 2013. Tyto krásné a řemeslně precizně zpracované dýmky budou zaručeně cenným přírůstkem do každé sběratelské kolekce.
 
Stanwell X - MASS brown 2013    Stanwell X - MASS brown 2013    Stanwell X - MASS sand 2013
 
Dýmky Stanwell
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.