ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dánské dýmky Stanwell

Vánoce se blíží a tak přinášíme další inspiraci v podobě nové kolekce dánských dýmek Stanwell. Jistě mezi nejzajímavější budou patřit výroční dýmky Stanwell X - MASS brown 2013 a výroční dýmky Stawell X - MASS Sand 2013. Tyto krásné a řemeslně precizně zpracované dýmky budou zaručeně cenným přírůstkem do každé sběratelské kolekce.
 
Stanwell X - MASS brown 2013    Stanwell X - MASS brown 2013    Stanwell X - MASS sand 2013
 
Dýmky Stanwell
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.