ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Je libo dýmku z korkového dřeva?

Originální dýmky, které nabízí Tomasso Spanu patří k unikátům ve sbírkách kuřáků dýmek. Netradiční materiály, které používá jsou doopravdy rozmanité, ale dýmky jsou vždy precizně zpracované a hezky se drží. Občas se nám podaří zajistit pro české zákazníky několik kousků, které jsou obzvláště v předvánočním období atraktivním artiklem. Nechejte se tedy inspirovat těmito dýmkami ze Sardinie.


Dýmky Tomasso Spanu
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.