Menu
Přihlášení

Je libo dýmku z korkového dřeva?

Originální dýmky, které nabízí Tomasso Spanu patří k unikátům ve sbírkách kuřáků dýmek. Netradiční materiály, které používá jsou doopravdy rozmanité, ale dýmky jsou vždy precizně zpracované a hezky se drží. Občas se nám podaří zajistit pro české zákazníky několik kousků, které jsou obzvláště v předvánočním období atraktivním artiklem. Nechejte se tedy inspirovat těmito dýmkami ze Sardinie.


Dýmky Tomasso Spanu
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.