ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky z Proseče mají dlouhou historii

Pravidelně přinášíme již několikátou sezonu také dýmky z Proseče. Značka BPK je známá jak u nás tak i v zahraničí. A i když jsou dýmky v nižší cenové relaci, svůj účel plní nadmíru dobře. Provedení je solidní a variabilita tvarů nekonečná. A pokud máte u kouření dýmek doopravdy velký zájem, jistě si rádi prohlédnete také Muzeum dýmek v Proseči. Ať už zprostředkovaně v článku v naší poradně nebo se do Pardubického kraje vypravíte osobně. Návštěva rozhodně stojí na to. Více naleznete také na oficiálních stránkách Muzea dýmek.

Dýmky BPK Proseč
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Přání do roku 2022
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.
Vánoční dýmky Jirsa
Na předvánoční trh 2021 jsme doplnili kolekci dýmek od pana Jirsy. Můžete si nyní vybírat ze všech řad, ať už skvělé dýmky s nádhernou kresbou supreme či z klasických řad hladných dýmek premia nebo v rustikálním provedení rusty a varia. Tvarů je nepřeberně a tak si jistě na své příjde každý milovník dýmek.Dýmky pana JIrsy jsou oblíbené především u začínajících i zkušených kuřáků. Obzvláště můžeme doporučit pro úplné začátečníky dýmky s rustikální úpravou, které nejsou až tak citlivé na nějakou tu začátečnickou chybu při zakuřování.
Nové vánoční tabáky
Pro letošní rok připravila firma Kohlhase několik vánočních tabáků. Jedná se o vyjimečné směsi Black Cavendishe, Virginie a Burley. K ochucení byly použité zimní příchutě, nugát, vanilka, karamel.