ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky z Proseče mají dlouhou historii

Pravidelně přinášíme již několikátou sezonu také dýmky z Proseče. Značka BPK je známá jak u nás tak i v zahraničí. A i když jsou dýmky v nižší cenové relaci, svůj účel plní nadmíru dobře. Provedení je solidní a variabilita tvarů nekonečná. A pokud máte u kouření dýmek doopravdy velký zájem, jistě si rádi prohlédnete také Muzeum dýmek v Proseči. Ať už zprostředkovaně v článku v naší poradně nebo se do Pardubického kraje vypravíte osobně. Návštěva rozhodně stojí na to. Více naleznete také na oficiálních stránkách Muzea dýmek.

Dýmky BPK Proseč
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.