Menu
Přihlášení

Dýmky z Proseče mají dlouhou historii

Pravidelně přinášíme již několikátou sezonu také dýmky z Proseče. Značka BPK je známá jak u nás tak i v zahraničí. A i když jsou dýmky v nižší cenové relaci, svůj účel plní nadmíru dobře. Provedení je solidní a variabilita tvarů nekonečná. A pokud máte u kouření dýmek doopravdy velký zájem, jistě si rádi prohlédnete také Muzeum dýmek v Proseči. Ať už zprostředkovaně v článku v naší poradně nebo se do Pardubického kraje vypravíte osobně. Návštěva rozhodně stojí na to. Více naleznete také na oficiálních stránkách Muzea dýmek.

Dýmky BPK Proseč
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.