Menu
Přihlášení

Dýmky z Proseče mají dlouhou historii

Pravidelně přinášíme již několikátou sezonu také dýmky z Proseče. Značka BPK je známá jak u nás tak i v zahraničí. A i když jsou dýmky v nižší cenové relaci, svůj účel plní nadmíru dobře. Provedení je solidní a variabilita tvarů nekonečná. A pokud máte u kouření dýmek doopravdy velký zájem, jistě si rádi prohlédnete také Muzeum dýmek v Proseči. Ať už zprostředkovaně v článku v naší poradně nebo se do Pardubického kraje vypravíte osobně. Návštěva rozhodně stojí na to. Více naleznete také na oficiálních stránkách Muzea dýmek.

Dýmky BPK Proseč
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.