ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Francouzské dýmky Butz Choquin

Jsou plné zajímavých tvarů a netradičních barev. Mají však své kouzlo a eleganci. Díky důkladnému procesu výroby až s 80 úkony než se dýmka dostane do finální podoby, vždy vyráběná z nejkvalitnějšího materiálu si již 150 let nachází místo u kuřáků celého světa. Nechejte se tedy i vy okouzlit těmito zajímavými výtvory. Dýmky Butz Choquin patří již několik let ke stálicím na našem e-shopu.Dýmky Butz Choquin
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.