Menu
Přihlášení

Francouzské dýmky Butz Choquin

Jsou plné zajímavých tvarů a netradičních barev. Mají však své kouzlo a eleganci. Díky důkladnému procesu výroby až s 80 úkony než se dýmka dostane do finální podoby, vždy vyráběná z nejkvalitnějšího materiálu si již 150 let nachází místo u kuřáků celého světa. Nechejte se tedy i vy okouzlit těmito zajímavými výtvory. Dýmky Butz Choquin patří již několik let ke stálicím na našem e-shopu.Dýmky Butz Choquin
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.