ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Jak vyrábí dýmky Oldřich Jirsa

Chtěli by jste vědět, jak probíhá výroba dýmek? Oldřich Jirsa, přední český dýmkař má natočený nádherný dokument, který představuje celý proces výroby dýmky. Od výběru správného kusu brieru, jeho hrubé opracování, soustružení a postupné vytvoření konečného tvaru dýnky a až po konečnou povrchovou úpravu.

Medailonek tohoto naše mistra dýmkaře je nádhernou ukázkou, jak se dá od koníčka propracovat až k vybudování světově proslulé firmy. Dýmky Oldřicha Jirsy se vyváží do celého světa, od USA a západní Evropy až po Rusko, Taiwan a Čínu. Také naši dýmkaři mají jeho výrobky v neobyčejné oblibě a m rádi zařazujeme nové kousky do naší nabídky.

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.
Tabáky AshtonTabáky Ashton
Dýmkový tabák Ashton Consummate GentlemanSměs je složená pouze z těch nejlepších virginských, marylandských a burley tabáků se špetkou Latakie. Výsledkem je pozoruhodná směs, která má středně plné tělo a tradičně anglický charakter.Dýmkový tabák Ashton Gold RushČistá virginská směs vyrobená pouze z těch nejlepších virginských tabáků. Středně plná a jemná směs, která krásně hoří a přináší přirozené aroma zvýrazněné stopami citronu a medu.Dýmkový tabák Ashton Rainy DaySměs Virginie a Burley se sametovým Black Cavendishem. Tato směs, která jeden měsíc zraje v sudech od whisky, má krásný, jemný kouř, ve kterém můžeme cítit tóny tropického ovoce a ořechů Hickory.Dýmkový tabák Ashton Smooth SailingSměs Burley, Cavendishe a Virginie. V tomto aromatickém tabáku můžeme cítit lehkou oříškovou chuť, dále zde můžeme cítit tóny javoru, kokosu a hořké čokolády.Dýmkový tabák Ashton Winding RoadTato vynikající směs se skládá ze zlaté a tmavě hnědé Virginie, která je doplněna trochou Black Cavendishe a nese přirozenou vůni, doprovázenou jemnými tóny karamelu a meruněk.