Menu
Přihlášení

Jak vyrábí dýmky Oldřich Jirsa

Chtěli by jste vědět, jak probíhá výroba dýmek? Oldřich Jirsa, přední český dýmkař má natočený nádherný dokument, který představuje celý proces výroby dýmky. Od výběru správného kusu brieru, jeho hrubé opracování, soustružení a postupné vytvoření konečného tvaru dýnky a až po konečnou povrchovou úpravu.

Medailonek tohoto naše mistra dýmkaře je nádhernou ukázkou, jak se dá od koníčka propracovat až k vybudování světově proslulé firmy. Dýmky Oldřicha Jirsy se vyváží do celého světa, od USA a západní Evropy až po Rusko, Taiwan a Čínu. Také naši dýmkaři mají jeho výrobky v neobyčejné oblibě a m rádi zařazujeme nové kousky do naší nabídky.

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.