ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Jak vyrábí dýmky Oldřich Jirsa

Chtěli by jste vědět, jak probíhá výroba dýmek? Oldřich Jirsa, přední český dýmkař má natočený nádherný dokument, který představuje celý proces výroby dýmky. Od výběru správného kusu brieru, jeho hrubé opracování, soustružení a postupné vytvoření konečného tvaru dýnky a až po konečnou povrchovou úpravu.

Medailonek tohoto naše mistra dýmkaře je nádhernou ukázkou, jak se dá od koníčka propracovat až k vybudování světově proslulé firmy. Dýmky Oldřicha Jirsy se vyváží do celého světa, od USA a západní Evropy až po Rusko, Taiwan a Čínu. Také naši dýmkaři mají jeho výrobky v neobyčejné oblibě a m rádi zařazujeme nové kousky do naší nabídky.

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Ornell& DiehlOrnell& Diehl
Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: