ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Novinky od Petersona

Novinky od společnosti Peterson jsou zde. Pro neobyčejný zájem je ještě k dospozici další skvělá dýmka Peterson Chritmas XL 90 a také svěží novinka - dýmka z kolekce Peterson St. Patric´s Day.  Zajímavé budou pro kuřáky dýmek pro doplnění jejich sbírek také zapalovače Peterson s charakteristickým "P" na svém boku.


Novinky od Petersona


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.