Menu
Přihlášení

Novinky od Petersona

Novinky od společnosti Peterson jsou zde. Pro neobyčejný zájem je ještě k dospozici další skvělá dýmka Peterson Chritmas XL 90 a také svěží novinka - dýmka z kolekce Peterson St. Patric´s Day.  Zajímavé budou pro kuřáky dýmek pro doplnění jejich sbírek také zapalovače Peterson s charakteristickým "P" na svém boku.


Novinky od Petersona


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.