ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Je libo Design Berlin

Různorodost tvarů a zpracování německých dýmek Design Berlin je neustálou inspirací pro sběratele dýmek celého světa. Obzvláště kolekce kuřáckých dýmek patří svou pestrostí tvarů a linií k nejzajímavějším. Proč neusednout k rozečtené knížce společně s dobře napěchovanou dýmkou a neužít si večerní pohody dvojnásob?
 
Dýmky Design Berlin
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.