ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Kolekce dýmek Butz Choquin

V předvánočním období, jako inspirace na zajímavý dárek, jsou francouzské dýmky Butz Choquin jedinečnou volbou. Jejich netradiční pojetí plné zajímavých tvarů a barev inspiruje kuřáky dýmek již téměř 160 let  Mistři netradičního designu z Saint-Claude nenechávají nic náhodě a každoročně přináší nová zajímavá řešení v designu dýmek.


 
Dýmky Butz Choquin
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.