ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Kolekce dýmek JIrsa

Vyberte si z nové kolekce dýmek českého dýmkaře Oldřicha Jirsy. Tyto nejoblíbenější dýmky z naší provenience patří ke stálicím v naší nabídce. Jsou kuřáky dýmek oblíbené pro svou rozmaitost tvarů a cenovou dostupnost.

Svoji dýmku si jistě najde jak vášnivý sběratel dýmek, tak také třeba začíající kuřák, který si teprve hledá cestu v kouření dýmkových tabáků.

Dýmky Oldřicha Jirsy
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.