Menu
Přihlášení

Kolekce dýmek JIrsa

Vyberte si z nové kolekce dýmek českého dýmkaře Oldřicha Jirsy. Tyto nejoblíbenější dýmky z naší provenience patří ke stálicím v naší nabídce. Jsou kuřáky dýmek oblíbené pro svou rozmaitost tvarů a cenovou dostupnost.

Svoji dýmku si jistě najde jak vášnivý sběratel dýmek, tak také třeba začíající kuřák, který si teprve hledá cestu v kouření dýmkových tabáků.

Dýmky Oldřicha Jirsy
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.