Menu
Přihlášení

Kolekce dýmek Stanwell

Můžete si vybrat z nové kolekce skvostných dýmek Stanwell. Tato kolekce přináší dýmky jako Stanwell Bl. Brunette Brown/Sand /15, Stanwell Brushed Black RusticoStanwell Brushed Black RusticoStanwell Blasted Brunette 246Stanwell Diablo, a mnoho dalších nádherných exemlářů. Jako vždy s kvalitními fotografiemi.

Pokud nechcete přijít o žádnou novinku, přidejte si náš profil na Facebooku a my Vás budeme průběžně informovat o novinkách v našem internetovém obchodě. O dýmky je veliký zájem a každý kousek je unikát, který již nebude znovu k dipozici ve stejné kresbě či tvaru.
 
Dýmka Stanwell Bl Brunette

Dýmka Stanwell Br Black Ass

Stanwell Diablo

 
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.