Menu
Přihlášení

Kolekce dýmek Stanwell

Můžete si vybrat z nové kolekce skvostných dýmek Stanwell. Tato kolekce přináší dýmky jako Stanwell Bl. Brunette Brown/Sand /15, Stanwell Brushed Black RusticoStanwell Brushed Black RusticoStanwell Blasted Brunette 246Stanwell Diablo, a mnoho dalších nádherných exemlářů. Jako vždy s kvalitními fotografiemi.

Pokud nechcete přijít o žádnou novinku, přidejte si náš profil na Facebooku a my Vás budeme průběžně informovat o novinkách v našem internetovém obchodě. O dýmky je veliký zájem a každý kousek je unikát, který již nebude znovu k dipozici ve stejné kresbě či tvaru.
 
Dýmka Stanwell Bl Brunette

Dýmka Stanwell Br Black Ass

Stanwell Diablo

 
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.