ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Kolekce dýmek Stanwell

Můžete si vybrat z nové kolekce skvostných dýmek Stanwell. Tato kolekce přináší dýmky jako Stanwell Bl. Brunette Brown/Sand /15, Stanwell Brushed Black RusticoStanwell Brushed Black RusticoStanwell Blasted Brunette 246Stanwell Diablo, a mnoho dalších nádherných exemlářů. Jako vždy s kvalitními fotografiemi.

Pokud nechcete přijít o žádnou novinku, přidejte si náš profil na Facebooku a my Vás budeme průběžně informovat o novinkách v našem internetovém obchodě. O dýmky je veliký zájem a každý kousek je unikát, který již nebude znovu k dipozici ve stejné kresbě či tvaru.
 
Dýmka Stanwell Bl Brunette

Dýmka Stanwell Br Black Ass

Stanwell Diablo

 
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.