ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Kolekce Peterson Mark Twain

Pro milovníky Dublinské společnosti Peterson jsme připravili opět jednu z oblíbených kolekcí dýmek - Mark Twain Collection.

Kolekce v sestavě dvou dýmek: Mark Twain Smooth a Mark Twain Tankard Smooth v originální krabičce a s textem ze známé knihy The Adwentures of Huckleberry Finn, představuje ideální dárek pro každého ctitele dýmek.

Další informace o kolekci Mark Twain naleznete přímo na stránkách společnosti Peterson.

 
Mark Twain Collection
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.