Menu
Přihlášení

Kolekce Peterson Mark Twain

Pro milovníky Dublinské společnosti Peterson jsme připravili opět jednu z oblíbených kolekcí dýmek - Mark Twain Collection.

Kolekce v sestavě dvou dýmek: Mark Twain Smooth a Mark Twain Tankard Smooth v originální krabičce a s textem ze známé knihy The Adwentures of Huckleberry Finn, představuje ideální dárek pro každého ctitele dýmek.

Další informace o kolekci Mark Twain naleznete přímo na stránkách společnosti Peterson.

 
Mark Twain Collection
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.