Menu
Přihlášení

Kolekce dýmek Peterson

Dýmky Peterson napříč různými kolekcemi. Neutuchající zájem našich sběratelů a kuřáků dýmek o kvalitní produkty této dublinské firmy jen potvrzují její neochvějnou pozici na špiči dýmkařského průmyslu. Tradice v kombinaci s vysokou kvalitou provedení a nepřeberné množství tvarů desítek různých řad, to je Peterson. Zde si vybere snad každý....


 

Nová kolekce dýmek Peterson
 
Kolekce dýmek Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.