ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Kolekce dýmek Peterson

Dýmky Peterson napříč různými kolekcemi. Neutuchající zájem našich sběratelů a kuřáků dýmek o kvalitní produkty této dublinské firmy jen potvrzují její neochvějnou pozici na špiči dýmkařského průmyslu. Tradice v kombinaci s vysokou kvalitou provedení a nepřeberné množství tvarů desítek různých řad, to je Peterson. Zde si vybere snad každý....


 

Nová kolekce dýmek Peterson
 
Kolekce dýmek Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.