Menu
Přihlášení

Letní dýmky BPK

Doplnili jsme nejžádanější modely dýmek BPK z Proseče. Historie této značky začala před více než 177 léty, kdy se vrátili z Kladska pánové Pešina a Švec. Koho zajímá více historie tohoto českého výrobce, může si přečíst véce v naší Poradně pro kuřáky dýmek.

Dýmky BPK si především pořizují začínající kuřáci, pro jejich velice příznivou cenu. Ovšem firma má v portfoliu také dýmky luxusnější, které se stávají také zájmem sběratelů dýmek z celého světa.
 
Dýmky BPK Proseč
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.