ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8

Tabák do dýmky Limited Edition No.8 je novinkou z produkce rodinné firmy Mc Baren. Speciálně vybrané, vyzrálé tabáky Virginie jsou smíchány s jemným Cavendishem, a také příměsí vynikajících tabáků Burley.

Limitovaná edice No. 8 nabízí vyváženou chuť tabáků s příchutí exotického ovoce v kombinaci s jemnou chutí nepříliš sladkého koření. Celkově je tabková směs svěží a poskutuje příjemný zážitek pro kuřáka ale i Vaše okolí.

 
Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8

Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8  Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8  Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.