Menu
Přihlášení

Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8

Tabák do dýmky Limited Edition No.8 je novinkou z produkce rodinné firmy Mc Baren. Speciálně vybrané, vyzrálé tabáky Virginie jsou smíchány s jemným Cavendishem, a také příměsí vynikajících tabáků Burley.

Limitovaná edice No. 8 nabízí vyváženou chuť tabáků s příchutí exotického ovoce v kombinaci s jemnou chutí nepříliš sladkého koření. Celkově je tabková směs svěží a poskutuje příjemný zážitek pro kuřáka ale i Vaše okolí.

 
Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8

Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8  Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8  Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.