Menu
Přihlášení

Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8

Tabák do dýmky Limited Edition No.8 je novinkou z produkce rodinné firmy Mc Baren. Speciálně vybrané, vyzrálé tabáky Virginie jsou smíchány s jemným Cavendishem, a také příměsí vynikajících tabáků Burley.

Limitovaná edice No. 8 nabízí vyváženou chuť tabáků s příchutí exotického ovoce v kombinaci s jemnou chutí nepříliš sladkého koření. Celkově je tabková směs svěží a poskutuje příjemný zážitek pro kuřáka ale i Vaše okolí.

 
Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8

Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8  Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8  Tabák do dýmky Mc Baren Limited Edition No.8 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.