Menu
Přihlášení

Luxusní dýmky Jirsa SG

Pravidelně nabízíme našim zákazníkům kolekce od předního českého výrobce - pana Oldřihcha Jirsy. Tentokrát máme ovšem obzvlášť skvělou kolekci luxusnějších dýmek: dýmky Jirsa SG – straight grain jež mají symbol pěti hvězdiček uspořádaných do tvaru připomínající diamant. Podle kvality dřeva se dýmky rozlišují ještě  dalšími  hvězdičkami  uloženými  v oválku.
Dýmky od tohoto českého výrobce z Rynholce uspokojí svou kvalitou a designem jak začínající dýmkaře, tak i zkušené kuřáky a sběratele. „Jirsovky“ se vůbec nemusí stydět vedle svých kolegyň od známých  evropských výrobců.


Dýmky Jirsa SG
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.