Menu
Přihlášení

Nabídka Nakhla Tobacco

Firma Nakhla byla založena roku 1913 Saleh Mohamed El-Ibiaryem v egyptském městě Shebin El-Kom.V současné době patří tabák Nakhla určitě k nejoblíbenějším na našem trhu. Nabízí nám neobvykle široký sortiment různých příchutí, které osloví každého příznivce kouření vodních dýmek. Naleznete u nás jak čisté tabáky, tak také různé ovocné příchutě nebo netradiční tabáky s různými exotickými chutěmi.Můžete si vyzkoušet míchání různých druhů těchto tabáků v různých poměrech čímž rozšíříte svoje zážitky o nekonečné množství variací.
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.