Menu
Přihlášení

Nabídka Nakhla Tobacco

Firma Nakhla byla založena roku 1913 Saleh Mohamed El-Ibiaryem v egyptském městě Shebin El-Kom.V současné době patří tabák Nakhla určitě k nejoblíbenějším na našem trhu. Nabízí nám neobvykle široký sortiment různých příchutí, které osloví každého příznivce kouření vodních dýmek. Naleznete u nás jak čisté tabáky, tak také různé ovocné příchutě nebo netradiční tabáky s různými exotickými chutěmi.Můžete si vyzkoušet míchání různých druhů těchto tabáků v různých poměrech čímž rozšíříte svoje zážitky o nekonečné množství variací.
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.