Menu
Přihlášení

Několik dýmek pana Kršky

Občas nám píšete své zkušenosti s novými dýmkami. Mezi nejnadšenější zákazníky se řadí vždy majitelé nových dýmek od pana Kršky. Většinou jste překvapení, jak krásně se tyto na první pohled robustní dýmky dobře drží. Jako by byly ulité přímo do vaší ruky.

A nesčetně jste nám také napsali, že tuto dýmku si necháte jen vystavenou ve vaší sbírce a nebudete ji ani zakuřovat. Ale věci by měly sloužit svému účelu. Není tedy škoda krásnou dýmku nechat jen tak vystavenou na obdiv, bez toho aby zakusila naplnění dobrým tabákem do dýmky a přinášela radost svému majiteli účelem, pro nějž byla vyrobená?Dýmky Krška
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.