ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Několik dýmek pana Kršky

Občas nám píšete své zkušenosti s novými dýmkami. Mezi nejnadšenější zákazníky se řadí vždy majitelé nových dýmek od pana Kršky. Většinou jste překvapení, jak krásně se tyto na první pohled robustní dýmky dobře drží. Jako by byly ulité přímo do vaší ruky.

A nesčetně jste nám také napsali, že tuto dýmku si necháte jen vystavenou ve vaší sbírce a nebudete ji ani zakuřovat. Ale věci by měly sloužit svému účelu. Není tedy škoda krásnou dýmku nechat jen tak vystavenou na obdiv, bez toho aby zakusila naplnění dobrým tabákem do dýmky a přinášela radost svému majiteli účelem, pro nějž byla vyrobená?Dýmky Krška
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Ornell& DiehlOrnell& Diehl
Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: