Menu
Přihlášení

Několik dýmek pana Kršky

Občas nám píšete své zkušenosti s novými dýmkami. Mezi nejnadšenější zákazníky se řadí vždy majitelé nových dýmek od pana Kršky. Většinou jste překvapení, jak krásně se tyto na první pohled robustní dýmky dobře drží. Jako by byly ulité přímo do vaší ruky.

A nesčetně jste nám také napsali, že tuto dýmku si necháte jen vystavenou ve vaší sbírce a nebudete ji ani zakuřovat. Ale věci by měly sloužit svému účelu. Není tedy škoda krásnou dýmku nechat jen tak vystavenou na obdiv, bez toho aby zakusila naplnění dobrým tabákem do dýmky a přinášela radost svému majiteli účelem, pro nějž byla vyrobená?Dýmky Krška
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.