Menu
Přihlášení

Nové doutníky a dýmky

Novinkou na našem internetovém obchodě je další z řady vynikajících vlhkých doutníků Sanata Damiana  a to doutníky Vintage Maduro Belicoso. Tyto doutníky pro opravdové znalce jsou skvěle stavěné s celkových charakterem plné chuti, sladkého aroma a nadherné bohatší chuti. Edice Maduro je určená pro milovníky plnější chuti a výraznějšího aroma.

Dále jsme přidali novou kolekci dýmek našeho předního dýmkaře Karla Kršky. A novinkou mezi dýmkami jsou také nové přírustky z kolekce světově známé firmy Peterson.

 
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.