Menu
Přihlášení

Nové dýmkové tabáky jsou zde

Nově máme v nabídce dva 50 gramové tabáky do dýmky v plechových krabičkách. Dýmkový tabák St Patricks Day 2017 a tabák do dýmky Dunhill Dark Flake:

Dýmkový tabák St Patrick´s Day 2017

Tato limitovaná edice od Petersona vznikla na oslavu patrona Irska Svatého Patrika. jedná se o luxusní dýmkový tabák složený z bohaté směsi Virginie, a Burley a  Black Cavendishe jemně aromatizována vanilkou.

Tabák do dýmiky Dunhill Dark Flake

Tento tabák se vyráběl od roku 1970 pouhých 10 let jako silnější verze Dunhill flaku. Jeho chuť je bohatší než má většina viržinií a vůně je jemná a příjemná.
 

Nové dýmkové tabáky
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.