Menu
Přihlášení

Nové dýmkové tabáky jsou zde

Nově máme v nabídce dva 50 gramové tabáky do dýmky v plechových krabičkách. Dýmkový tabák St Patricks Day 2017 a tabák do dýmky Dunhill Dark Flake:

Dýmkový tabák St Patrick´s Day 2017

Tato limitovaná edice od Petersona vznikla na oslavu patrona Irska Svatého Patrika. jedná se o luxusní dýmkový tabák složený z bohaté směsi Virginie, a Burley a  Black Cavendishe jemně aromatizována vanilkou.

Tabák do dýmiky Dunhill Dark Flake

Tento tabák se vyráběl od roku 1970 pouhých 10 let jako silnější verze Dunhill flaku. Jeho chuť je bohatší než má většina viržinií a vůně je jemná a příjemná.
 

Nové dýmkové tabáky
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.