ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Nové dýmky on-line

Přehled nových dýmek, jak jsme je připravili pro naše zákazníky na podzimní rozjímání s vůní nových tabáků Peterson Holiday Season 2014 a W.O.Larsen Limited Edition 2015. Výroční dýmky Stanwelldýmky Rattray´sButz Choquinzapalovače Corona a další zajímavosti. Mnoho inspirace pro sběratele i prosté kuřáky, kteří si chtějí udělat radost z nové dýmky známých dýmkařských firem. A samozřejmě ke každé dýmce dostanete od nás malý dárek.

 
 
Nové kolekce dýmek

 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.