Menu
Přihlášení

Nové dýmky on-line

Přehled nových dýmek, jak jsme je připravili pro naše zákazníky na podzimní rozjímání s vůní nových tabáků Peterson Holiday Season 2014 a W.O.Larsen Limited Edition 2015. Výroční dýmky Stanwelldýmky Rattray´sButz Choquinzapalovače Corona a další zajímavosti. Mnoho inspirace pro sběratele i prosté kuřáky, kteří si chtějí udělat radost z nové dýmky známých dýmkařských firem. A samozřejmě ke každé dýmce dostanete od nás malý dárek.

 
 
Nové kolekce dýmek

 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.