Menu
Přihlášení

Nové dýmky Paronelli

Několik kousků z produkce Paronelli jistě potěší příznivce italských dýmkařských mistrů. Společnost Paronelli patří k jedněm k nejznámějším. Vedle vlastní produkce naleznete na adrese společnosti v provincii Gavirate také největší soukromé muzeum dýmek v Itálii. Podívejte se do naší poradny pro kuřáky dýmek, kde máme videa z tohoto muzea a také vlastní postup při ruční výrobě dýmek.

Dýmky Paronelli
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Dýmky BPK pro začínající kuřáky
Pro velkou oblibu, kterou si dýmky BPK během několika let získali u našich zákazníků neustále rozšiřujeme jejich nabídku. V měsíci únoru jsme přidali rozsáhlou kolekci těchto cenově zajmavých dýmek.