Menu
Přihlášení

Nové dýmky Paronelli

Několik kousků z produkce Paronelli jistě potěší příznivce italských dýmkařských mistrů. Společnost Paronelli patří k jedněm k nejznámějším. Vedle vlastní produkce naleznete na adrese společnosti v provincii Gavirate také největší soukromé muzeum dýmek v Itálii. Podívejte se do naší poradny pro kuřáky dýmek, kde máme videa z tohoto muzea a také vlastní postup při ruční výrobě dýmek.

Dýmky Paronelli
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.