ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Nové dýmky Paronelli

S nadcházejícími svátky je poptávka nejen po zavedených značkách, ale i po poněkud méně tradičních výrobcích. Jedním z nich je také italská dýmkařská firma Paronelli, která ovšem ve své zemi má silnou pozici na trhu. Přinášíme každoročně nové dýmky pro potěšení začínajících i zkušených kuřáků. Inspiraci v bezpočtu tvarů a různých provedeních si jistě naleznete sami.

Dýmky Paronelli
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.