Menu
Přihlášení

Nové dýmky Peterson

Nová kolekce dýmek Peterson. Přidány nové dýmky z kolekce Peterson:

Dýmka Petersnon USA
Dýmka Peterson UK

Dýmka Peterson France

Každá z dýmek představuje unikátní kousek do sběratelských kolekcí s motivem rytiny typické pro konkrétní zemi. Dýmka UK s hodinovou věží Big Ben, dýmka France s motivem Eiffelovy věže a USA s rytinou  budovy Empire State Buildingu.
V naší nabídce jsou i další zástupci z této zajímavé kolekce - Italy s nakloněnou věží v Pise, či Kanada s javorovým listem na obroučce.
 
Dýmky Peterson

 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.