Menu
Přihlášení

Nové dýmky Savinelli - Leonardo da Vinci

Série dýmek Savinelli na počest velkého italského génia. Leonardo da Vinci byl jistě jeden z nejpozoruhodnějších mužů, kteří žili na této planetě. 

Každá dýmka má vyražené séiové číslo a je vyráběna ve velmi omezeném množství. Jedinečný kousek do sbírky s reliéfem na náustku a také na dusátku, přikládaném ke každé dýmce. Zařadili jsme nové dýmky z edice 2010 Bombarda a jednu dýmku z edice Autoritratto.
 
Edice dýmek Savinelli Leonardo - Bombarda

Edice dýmek Savinelli Leonardo - Bombarda

Edice dýmek Savinelli Leonardo - Autoritratto
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.