ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Nové dýmky Savinelli - Leonardo da Vinci

Série dýmek Savinelli na počest velkého italského génia. Leonardo da Vinci byl jistě jeden z nejpozoruhodnějších mužů, kteří žili na této planetě. 

Každá dýmka má vyražené séiové číslo a je vyráběna ve velmi omezeném množství. Jedinečný kousek do sbírky s reliéfem na náustku a také na dusátku, přikládaném ke každé dýmce. Zařadili jsme nové dýmky z edice 2010 Bombarda a jednu dýmku z edice Autoritratto.
 
Edice dýmek Savinelli Leonardo - Bombarda

Edice dýmek Savinelli Leonardo - Bombarda

Edice dýmek Savinelli Leonardo - Autoritratto
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.