Menu
Přihlášení

Dýmky Stanislaw pro začínající kuřáky dýmky

Dýmky Stanislaw jsou především oblíbené u začínajících kuřáků. Jejich příjemná cena a široká škála tvarů jak rustikálních tak i hladkých nabízí každému nováčkovi možnost výběru podle svého vkusu. Pokud jste začínající kuřák dýmky, máme pro vás výběr nejen dýmek, ale také dýmkových tabáků a dalších potřeb ve speciální kategorii. Můžete také navštívit naši poradnu, kde se dozvíte ještě mnohem více ze světa dýmek a chladného kouře.
 

Dýmky Stanislaw pro začínající kuřáky
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.