ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Nové Holmesky od Petersona

Dýmky z řady Sherlock Holmes patří k tomu nejlepšímu, co nám tento anglický výrobce může nabídnout. Jejich precizní zpracování a klasické tvary po desítky let oslovují milovníky dýmek po celém světě.

Ke každé dýmce Peterson z řady Sherlock Holmes od nás dostáváte také navíc nějaký dárek. Nezapomeňte se také registrovat pro získání dalších výhod pro naše stálé zákazníky, včetně slevy na další nákupy.


Dýmky Peterson Sherlock Holmes
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.