Menu
Přihlášení

Nové Holmesky od Petersona

Dýmky z řady Sherlock Holmes patří k tomu nejlepšímu, co nám tento anglický výrobce může nabídnout. Jejich precizní zpracování a klasické tvary po desítky let oslovují milovníky dýmek po celém světě.

Ke každé dýmce Peterson z řady Sherlock Holmes od nás dostáváte také navíc nějaký dárek. Nezapomeňte se také registrovat pro získání dalších výhod pro naše stálé zákazníky, včetně slevy na další nákupy.


Dýmky Peterson Sherlock Holmes
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.