Menu
Přihlášení

Nové italské dýmky Brebbia

Dýmky Brebbia nejsou na našem trhu až tak známé, ale přesto si již našly své příznivce, kteří si oblíbili jejich robustnější tvary. V Itálii, zemi jejich původu, patří k jedněm z nejrozšířenějším, protože jsou společně s firmou Savinelli největším výrobcem strojově dělaných dýmek.Dýmky Brebbia
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.