ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Jirsa SG

Pan Oldřich Jirsa má vedle klasických řad dýmek Rusty, Premia a Varia také speciální edici dýmek Strait Grain. Jsou to dýmky precizně vyrobené,vždy z toho nejlepšího materiálu. Dýmky mají skvělý úchop a netradiční tvary, které v běžných řadách nenajdete. Některé jsou naprosto unikátní, když dýmkař popustí uzdu své fantazii naplno. Nechejte se tedy inspirovat touto podzimní kolekcí.


Dýmky Jirsa Strait Grain

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.