Menu
Přihlášení

Dýmky Jirsa SG

Pan Oldřich Jirsa má vedle klasických řad dýmek Rusty, Premia a Varia také speciální edici dýmek Strait Grain. Jsou to dýmky precizně vyrobené,vždy z toho nejlepšího materiálu. Dýmky mají skvělý úchop a netradiční tvary, které v běžných řadách nenajdete. Některé jsou naprosto unikátní, když dýmkař popustí uzdu své fantazii naplno. Nechejte se tedy inspirovat touto podzimní kolekcí.


Dýmky Jirsa Strait Grain

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.