ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Nové kolekce dýmek

Přinášíme nové zajímavé kousky od různých výrobců dýmek. Jednak pár od výrobce dýmek Design Berlin a od Butz Choquin dýmku z kolekce Brummaire, z Francie také několik dýmek Chacom s jedinečnou dýmkou Imperial Brun v dárkové krabičce a na doplnění ještě italské dýmky Brebbia.
A že inspirace není nikdy dost, tak sledujte také náš facebookový profil, kde naleznete různé tipy a zajímavosti pro kuřáky dýmek i doutníků.

 
Novinky na dýmkách online
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.