Menu
Přihlášení

Nové kolekce dýmek

Přinášíme nové zajímavé kousky od různých výrobců dýmek. Jednak pár od výrobce dýmek Design Berlin a od Butz Choquin dýmku z kolekce Brummaire, z Francie také několik dýmek Chacom s jedinečnou dýmkou Imperial Brun v dárkové krabičce a na doplnění ještě italské dýmky Brebbia.
A že inspirace není nikdy dost, tak sledujte také náš facebookový profil, kde naleznete různé tipy a zajímavosti pro kuřáky dýmek i doutníků.

 
Novinky na dýmkách online
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.