Menu
Přihlášení

Nové kolekce dýmek Savinelli

V předvánočním období přinášíme ukázky nových kolekcí dýmek Savinelli. Jednak je to řada Monsieur, Ontario a také zajímavě řešená řada St. Nicholas 2016. A aby toho nebylo málo, tak tu máme i ukázku řady Venere v nových krabičkách s motivem  obrazu Zrození Venuše namalovaný Sandrem Botticellim, který nejspíše vznikl podobně jako jiný obraz Primavera v období kolem roku 1478. Celá kolekce je k nahlédnutí na stránkách Savinelli.

Nové řady pak doplňují čtenářské dýmky Quandale pro vášnivé čtenáře, kteří si rádi vychutnají knihu s dýmkou v ruce.
 

Nové kolekce dýmek Savinelli
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.