Menu
Přihlášení

Nově v nabídce 2 knihy o dýmkách a doutnících

Pokud jste začínající kuřák dýmky nebo doutníku a chcete se o tomto tématu dozvědět více informací, máme pro vás nově v nabídce knihy od českého znalce Josefa Stanislava. Ten už v roce 1991 založil v Česku významnou firmu prodávající dýmky, tabáky, doutníky a další kuřácké potřeby. 

Konkrétně si v našem e-shopu můžete zakoupit tyto publikace:
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.