Menu
Přihlášení

Novinka - dýmky 4th Generation

Dýmky 4th Generation jsou ručně vyráběné v Dánsku z nejlepšího brieru italské provinience. Celkem jsou k dispozici v sedmi modelových řadách. Všechny modely jsou dílem Erika Stokkebye od začátku až do konce. Každá dýmka má akrylový náustek nasazený do bronzového prstýnku. Každý model je pak ve třech variantách - užijte si je!
 

Dýmky 4th generation
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.