ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Novinky od Savinelli: dýmky z edice Safari

Několik zajímavých dýmek od italského výrobce Savinelliho v podobě edice Safari. No uznejte, že Giraffa je hodna svého jména. Zajímavé řešení pro milovníky kouření a exotiky v jednom produktu. A že nezůstává jen u dýmek dokazují i velice hezky zpracovaná pouzdra na tabák a dýmky a také černý popelník s logem tohoto výrobce.
 
Výrobky Savinelli
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.