Menu
Přihlášení

Novinky od Savinelli: dýmky z edice Safari

Několik zajímavých dýmek od italského výrobce Savinelliho v podobě edice Safari. No uznejte, že Giraffa je hodna svého jména. Zajímavé řešení pro milovníky kouření a exotiky v jednom produktu. A že nezůstává jen u dýmek dokazují i velice hezky zpracovaná pouzdra na tabák a dýmky a také černý popelník s logem tohoto výrobce.
 
Výrobky Savinelli
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.